Start pierwszego warsztatu za:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

Praprawa rządzące Wszechświatem.
Prawo Przyciągania.
Prawo Manifestacji.

Oto tryptyk warsztatów dla osób wchodzących w Nową Erę, które chcą świadomie kreować swój biznes i życie w nowej rzeczywistości.

Czego możesz się spodziewać?

Przed Tobą trzy warsztaty odsłaniające podstawową wiedzę na temat praw Nowego Świata, przekazaną, aby móc z większą lekkością i swobodą poruszać się w magicznym świecie energii i łączyć to, co fizyczne z tym, co mistyczne.

Jak żyć w Nowej Erze?

Tryptyk warsztatowy daje odpowiedź na to, jak łączyć sferę energetyczną i fizyczną, aby móc się cieszyć tworzeniem własnego życia w przepływie i lekkości. 

Chociaż o prawie Przyciągania i Manifestacji zostało powiedziane już wiele, to mamy teraz możliwość poszerzyć nasze widzenie o dodatkowe warstwy uzupełniające naszą wiedzę, a co za tym idzie praktykę i możliwości swobodnej kreacji.

Dowiedz się, jak działają podstawowe praprawa rządzące Wszechświatem, które umożliwiają dostrojenie się do jego rytmu.

Poznaj prawo Przyciągania, obrazujące jak żyć w przepływie poprzez zadbanie o własną energię i energię otoczenia. 

Zrozum jak wykorzystać prawo Manifestacji pokazujące, jak ruch energii w polu kwantowym współdziała ze światem materialnym. 

Uczestniczka o poprzednich warsztatch:

"Napisałam już w mailu, ale tu jeszcze powtórzę: bardzo dziękuję za świetny, merytoryczny warsztat, doskonale poprowadzony!"

Jeżeli jesteś gotowa rozpoznać pełnię wiedzy o przyciąganiu i manifestacji w Nowej Erze

warsztaty z czystego Źródła czekają na Ciebie!

TRYPTYK: Praprawa. Przyciąganie. Manifestacja.

Wiedza na Nowy Świat.

Przyciąganie i manifestacja

Warsztaty obejmują

Narzędzia i praktyki kwantowe

Warsztat to nie tylko bieżąca wiedza, to również specjalne narzędzia z czystego Źródła, abyś mogła praktykować i doświadczać.

Bezpieczna przestrzeń

Jak w trakcie każdego naszego warsztatu, przestrzeń jest specjalnie skonstruowana i zabezpieczona, abyś mogła w pełni komfortowo przyjąć wiedzę i doświadczenia. 

Dostępne nagrania

Dla Twojej wygody każdy warsztat będzie nagrywany. Możesz w nich uczestniczyć na żywo, możesz je odtwarzać. Ta wiedza i praktyki pozostają Twoje bez względu na formę.

Jak możesz z nich skorzystać?

1.

19.07, 12:00

Praprawa rządzące Wszechświatem

Oto uproszczona wiedza o prawach nowego paradygmatu, umożliwiające dostrajanie się do naturalnego rytmu Wszechświata. 

Dowiesz się, jak działają podstawowe prawa rządzące Wszechświatem, które wraz z wchodzeniem w Nową Erę na Ziemi, zaczynają być coraz mocniej odczuwalne i z których możesz korzystać budując życie i biznes.

W praktyce poruszymy temat prawd i mitów tworzenia biznesu w nowym paradygmacie m. in. model zarabiania, działanie vs. bycie w ujęciu prapraw, a także fundamentalną wiedzę o biznesie współgrającym z Nową Erą.

2.

26.07, 12:00

Prawo Przyciągania

Oto wiedza na temat prawa Przyciągania, czyli prawa obrazującego jak żyć w przepływie poprzez zadbanie o własną energię i energię otoczenia. 

Dowiesz się, jak świadome kreować własną rzeczywistość, również biznesową, na poziomie fizycznym, energetycznym i duchowym.

Otrzymasz narzędzia kwantowe w formie praktyk i medytacji do samodzielnej, codziennej praktyki wdrażania zagadnień do codziennego życia i biznesu.

3.

02.08, 12:00

Prawo Manifestacji

Oto prawo Manifestacji mające na celu zrozumienie, jak ruch energii w polu kwantowym współdziała ze światem materialnym.

Dowiesz się jak manifestować, jak nie tworzyć blokad świadomych w manifestacji, a także co w praktyce może oddzielać od manifestacji w świecie fizycznym.

Jest to warsztat, który opiera się i łączy z pozostałymi, bazując m. in. na praprawach Wszechświata i zrozumieniu prawa Przyciągania w praktyce.

Warsztaty prowadzą

Połączone wspólną misją wprowadzania w Nową Erę, działające dla najwyższego dobra:

Dorota Jesiołowska-Sołoducha

Przewodniczka w imię prastarych praw, zwanych nowym paradygmatem i realizowania ich w nowym świecie. 

Biznesem zajmuje się od 2011 roku, gdy założyła pierwszą z kilku firm. To wtedy po raz pierwszy poczuła, że sukces to nie tylko zyski, ale również radość z tego, co się robi i harmonia w życiu prywatnym.

Dzisiaj towarzyszy kobietom w budowaniu modelu biznesu w zgodzie z ich energią, misją i pragnieniami, w duchu poszanowania odwiecznych prapraw.

Anna Duszyńska

Została powołana, aby otwierać ludzi na pełen przepływ, obfitość, życie w zgodzie z życiową misją.

W zgodzie z Drogą do Obfitości®, przeprowadza przez głęboko transformujący proces, który oczyszcza i otwiera na życie
w pełnym przepływie oraz w boskim prowadzeniu.

Bogini Obfitości, mającej dar ogromnego potencjału wielowymiarowego, który wprowadza do codziennego życia swoich klientek.

Dla pewności. Dla kogo są te warsztaty?

Przyciąganie i manifestacja

TRYPTYK:
Praprawa. Przyciąganie. Manifestacja.

333 zł za warsztat
lub 900zł za cały tryptyk warsztatowy

Jeżeli masz pytania, napisz proszę na witaj@boskaiskra.pl

© COPYRIGHT 2022 | SPARK – BOSKA ISKRA